Güncel Fiyatlar

Parite x/y ANKARA İZMİR
12 - 32 mm İnşaat Demiri
10 mm İnşaat Demiri
8 mm İnşaat Demiri

Şirket Profili : Ens Demir San Tic. Ltd. Şti

Şirketimiz inşaat demiri, parça demir,çelikhasır toptan ve parakende satışı yapmak üzere 2007 yılı başında İzmir de kurulmuştur. Firmamızın satışını yaptığı tüm ürünler Avrupa ve Türk Standartlarındadır.

Ürün Yelpazesi ve Çalıştığımız Fabrikalar

  • 08 mm 32 mm arası inşaat demiri
  • özel kesim inşaat demir (parça demir)
  • çelik hasır her ebat ve cins aralığında
  • kangal demir (nerv ve düz)
  • Çukurova demir çelik a.ş.
  • Habaş demir çelik a.ş
  • Sider demir çelik a.ş
  • İzmir demir çelik a.ş.

Kalite Politikası

Ens Demir San Tic. Ltd. Şti. çalışanları olarak herzaman müşteriye çözüm bulmak odaklı çalışmaktayız.. Vizyonumuzun ve ticaret anlayışımızın en önemlisi müşterilerin ihtiyaçlarına karşılık verebilmektir.

Müşterilerimizin uzun soluklu ortaklarımız olmasını hedeflemekteyiz. Ens demir tedarikçileri, bizim kaliteli politikamızın önemli bir diğer öğesidir. Olanaklarımızı tedarikçilerimizle beraber arttırmayı isteriz. Taraflar arasındaki destek kuvvetli olmalıdır. İletişim yolları her zaman açık ve net olmalıdır.

Müşterilerimizi ilgilendiren her kısmın düzgün olması bizim için önemlidir. Sattığımız ürünlerin tüm müşterilerimizin isteklerini karşılıyor olması herkes için sevindiricidir.

Kalite = Devamlılık Süreci + Sosyal Sorumluluk + Güvenilirlik + Gelişme + Saydamlık

Ürün Fiyat Listesi

Mamül fiyatlarımız günlük fabrika fiyatıdır.

Genel Ticari Koşullar

Müşterilerimizle yapılan görüşmeye istinaden anlaşılan fiyat, sevkiyat, ödeme mutabakatından sonra karşılıklı imzalanan sözleşme sonucu ticari faliyet karşılıklı olarak başlamaktadır.

Garanti Bilgileri

Ürünlerimiz tse ve Avrupa birliği standardına uygun olup sevk edilen her ürün için ayrı olmak üzere kalite analiz belgesi verilmektedir.

Müşteri Porföyü

İnşaat sektörünün önde gelen inşaat firmaları başta olmak üzere inşaat demiri toptancılığı yapmakta olan ege ve Akdeniz bölgesi başta olmak üzere ihtiyaçları doğrultusunda diğer bölgelerimize de sevkiyatımız vardır.

Sipariş Talep Formu

Online Hesaplama

 
Bu sitede istatistiki amaçlar için çerezler kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bunların kullanımını kabul edersiniz.